Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Czy posiłek w restauracji musi dużo kosztować?
(2015-02-09)

Posiłek w restauracji to nie tylko możliwość spotkania się ze znajomymi czy rodziną, lecz także wygoda. Jemy w restauracjach coraz więcej i coraz częściej zastanawiamy się, czy może to nas kosztować mniej. Okazuje się, że tak.

142348627472773000.png

 

Według statystyk na mieście jemy chętnie. Powodów, dla których odwiedzamy restauracje jest wiele. Poza tym, że większość z nas chce oderwać się od gotowania lub po prostu nie ma na to czasu, nie można zapomnieć o tym, że część z nas traktuje wyjście do restauracji jako możliwość nadrobienia zaległości towarzyskich. Umówienie się na posiłek z dawno niewidzianymi znajomymi to szansa na odnowienie kontaktów. Ponieważ jednak kilkukrotne wyjście do restauracji w ciągu miesiąca stanowi już spory wydatek, większość z nas stara się rozsądnie wybrać miejsce, w którym złoży zamówienie. Zamiast porównywać ceny widniejące w różnych kartach, można zdecydować się na inne rozwiązanie.

 

Cena jest ważna

Nikogo nie powinno dziwić, że na obiad w restauracji statystycznie częściej wybierają się mieszkańcy dużych aglomeracji. Tam nie tylko jest większy wybór lokali, w których można zjeść, lecz także zarobki są nieco wyższe niż w mniejszych miejscowościach. A wysokość wynagrodzenia nie jest bez znaczenia – wpływa m.in. na to, jak często w miesiącu wybieramy się do restauracji.

Ile przeciętnie kosztuje obiad na mieście? Dużo zależy od renomy lokalu i tego, w jakim miejscu jest zlokalizowany. Sieciówki serwujące fast food są tańsze niż te, które w menu oferują głównie zdrowe jedzenie, czyli slow food. A ponieważ większość z nas chce jeść zdrowo, ceny nie są bez znaczenia. I właśnie dlatego warto zainteresować się kartą OpenCard.

Czym jest OpenCard?

Dotychczas z OpenCard skorzystało ok. 40 tys. konsumentów. To właśnie oni mogą płacić za posiłki 50% ceny widniejącej w menu lub 30% mniej za całość w lokalach gastronomicznych, które przystąpiły do programu partnerskiego. Jeżeli i Ty chcesz płacić mniej za posiłki w restauracjach, powinieneś rozważyć zakup wspomnianej karty. Produkt można nabyć na czas określony – na miesiąc, 3 miesiące, pół roku lub cały rok.

Program partnerski OpenCard to połączenie dwóch rzeczy. Na stronie internetowej www.opencard.pl znajdziesz listę restauracji, które już przyłączyły się do programu. Korzystając z ich oferty, możesz smacznie zjeść po niższych cenach. Wśród podmiotów zachęcających do odwiedzin można znaleźć zarówno miejsca serwujące ciekawe śniadanie, obfite obiady, romantyczne kolacje, jak i pachnącą, pobudzającą do działania kawę.

Wybieraj, by poznawać smaki

Na wyżej podanej stronie internetowej, poza restauracjami, znaleźć można również opinie klientów, którzy już skorzystali – nabyli kartę OpenCard i skosztowali specjalności wybranego lokalu. Jeżeli chcesz smacznie zjeść, możesz zdecydować się na już ocenioną restaurację lub zarezerwować stolik z myślą o tym, by poznać nowe smaki. Jest tyle możliwości, by dobrze zjeść!

Pobierz darmową kartę: Karta testowa 45 dni