Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Organizacja eventu na najwyższych światowych standardach
(2014-07-24)

mazurkas.jpg

Organizacja eventu od strony gastronomicznej to wyzwanie, które musi sprostać niejednokrotnie wysublimowanym gustom uczestników. Przecież każdy z nas nosi w sobie potrzebę otaczania się tym, co piękne, co zgodne z naszym poczuciem estetyki. Naprzeciw tym potrzebom wychodzą dziś firmy cateringowe, które rozbudzają uśpione zmysły odbiorców. Bo prawdziwa sztuka taka właśnie jest. Bo taki jest jej cel.

„Sztuka powstaje wtedy, gdy wyobraźnia nabiera rozumu”
W sztuce kulinarnej, jak w każdej innej, można doszukiwać się pierwiastka boskiego. Można postrzegać artystę jako człowieka zawieszonego między niebem a ziemią. Natchnionego. Ale i tak pozostanie on nadal człowiekiem, wytworem pracy którego zachwycą się jego odbiorcy. I to on, jako człowiek, każdy pomysł, każdy projekt, który pojawi się w jego wyobraźni, musi ubrać w praktyczne ramy. Im bardziej nada swej wyobraźni wymiar realny, tym piękniejsze będzie jego dzieło.

Artystyczny wyraz dzieła kulinarnego
Współczesne firmy cateringowe w Warszawie wykraczają dziś poza ramy tradycyjnych usług nastawionych jedynie na zaspokojenie potrzeby, aby dobrze zjeść. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i pragnieniom odbiorców, dbają o artystyczny wyraz dzieła kulinarnego. Równie ważne, jak smak, stają się tu wygląd i sposób podania. Każde danie wydaje się prawdziwym kulinarnym mistrzostwem. Kompozycje pełne są delikatnie przenikających się barw, zapachów i nut smakowych. A wszystko podane w sposób dopełniający artystyczny wymiar.

A może by tak zaskoczyć swoich gości? Dlaczego wciąż ma być tak samo, tak zwyczajnie? Przecież sztuka cateringu to nie tylko dostarczenie przygotowanych dań, ale także obsługa stolików i gości w równie wyrafinowany i elegancki sposób. A gdyby tak serwowanie stało się niezwykłym ceremoniałem gastronomicznym? Gdyby kucharze i kelnerzy prowadzeni przez mistrza ceremonii, równym krokiem, w takt muzyki serwowali dania? Czy tak wyreżyserowany spektakl nie wpisałby się doskonale w estetykę usługi? A kucharze, którzy na oczach gości przygotowywaliby w specjalnie zaaranżowanych stacjach serwowane później dania? A wszystko w scenerii nawiązującej do aranżacji sali?

Jeśli jesteś gotowy na tego typu pomysły, jeśli szukasz rozwiązań nieszablonowych, na najwyższym światowym poziomie, znajdziesz je w Catering Mazurkas, który oferuje także catering weselny. Ta polska firma, której potencjał drzemie w niezwykłych, pełnych pasji ludziach, zapewni Ci niezapomniane wrażenia. Bo, gdy spotykają się ludzie, których łączy pasja i artystyczna dusza, nie ma miejsca na nudę.