Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Wyśmienite sushi przy przyjacielskich pogaduchach
(2014-05-06)

Pogawędki z przyjaciółkami to jeden z Twoich ulubionych sposobów na spędzenie miłego wieczoru? Plotki, popijanie wina i pyszne przekąski. Najlepiej lekkie, a jednocześnie zdrowe i pożywne. Jeżeli po pracy nie masz czasu ani chęci na samodzielne przygotowanie czegoś na ząb, z pomocą przychodzą Ci lokalne restauracje. Pamiętaj, że nie musisz się do nich osobiście fatygować, by wymarzone jedzenie wylądowało na stoliku w Twoim salonie. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, posługując się laptopem, smartfonem czy tabletem.

Sushi to idealna potrawa na spotkanie w babskim gronie. Jest mało kaloryczne, lekkie, a jednocześnie pożywne. Jego wykwintny charakter z pewnością umili wieczór z bliskimi. Nie wiesz, na który rodzaj sushi się zdecydować? Wiele restauracji ma w swojej ofercie zestawy dla kilku osób, zawierające ryżowe rolki z różnorodnymi składnikami. Sushi nie musi zawierać ryb ani owoców morza - istnieje wiele wegetariańskich wersji tej potrawy. Do przyjścia gości zostało niewiele czasu? Dzięki serwisowi pyszne.pl japońskie dania z pewnością przybędą na czas. Wystarczy, że po wejściu na stronę podasz swoją lokalizację, a Twoim oczom ukaże się lista restauracji, dostarczających jedzenie w Twojej okolicy. Szybko znajdziesz szczególnie te azjatyckie. Nie wiesz, którą wybrać? W podjęciu decyzji pomogą Ci opinie, wystawione przez klientów. Pyszne.pl pozwala na szybkie zamówienie wybranych potraw. Zapłacić możesz nie tylko gotówką, ale również kartą kredytową czy przy pomocy PayPala. Chcesz zamówić jedzenie już w drodze do domu, aby oszczędzić sobie czasu? Nic prostszego! Pobierz na tablet lub smartfon z Androidem aplikację Pyszne.pl. Korzysta się z niej równie intuicyjnie, jak ze strony internetowej.

130226_843x403_android_app1m.jpg

 

Pyszne.pl to baza informacji, zawierająca menu wielu lokalnych restauracji, a jednocześnie wygodne narzędzie do wykonywania zamówień. Zamawianie jedzenia online zyskuje coraz więcej zwolenników we wszystkich grupach wiekowych. To prosty, wygodny i szybki sposób na zapewnienie rodzinie pożywnego obiadu, gościom wyśmienitej kolacji i sobie - lekkiego lunchu.

chicken11.jpg