Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
World Food Warsaw 2014: Już wkrótce Międzynarodowe Targi Żywności zawitają do stolicy
(2014-03-31)

gt


Wystawcy z Polski i zagranicy, panele dyskusyjne i specjalne konferencje poświęcone żywności  i trendom w branży spożywczej – to wszystko będzie można zobaczyć w trakcie pierwszej edycji Międzynarodowych Targów Żywności World Food Warsaw w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Impreza odbędzie się w dniach 9-11 kwietnia 2014r. Będzie to miejsce, gdzie nie powinno zabraknąć profesjonalistów branży HoReCa - osób podejmujących decyzje w zakresie zarządzania, zaopatrzenia oraz wyposażenia sieciowych i niezależnych lokali gastronomicznych.

World Food Warsaw 2014 to wydarzenie skierowane do sektora business to business.Wystawa daje wszystkim odwiedzającym możliwość zapoznania się z najnowszymi i najbardziej wyszukanymi produktami z Polski, Europy i świata oraz nowinkami technicznymi dostępnymi w branży produkcji żywności.

W czasie Targów World Food Warsaw 2014 będzie można zobaczyć oraz posmakować wyrobów regionalnych i lokalnych przysmaków oraz żywności organicznej i ekologicznej. Nie zabraknie też produktów rolno-spożywczych oraz napojów, czy przypraw, dodatków do żywności i półproduktów. Z uwagi na skierowanie imprezy do innych przedsiębiorców, na targach nie może też zabraknąć sprzętu i maszyn przetwarzających, producentów opakowań, branżowych systemów IT oraz wszechobecnych w branży spożywczej firm usługowych.

- Na targi World Food Warsaw 2014 zapraszamy profesjonalistów związanych z branżą produkcji żywności – mówi Agnieszka Szpaderska, project manager targów World Food 2014. - Wystawcami targów są zarówno przedsiębiorcy oferujący gotowe produkty rolno – spożywcze, jak również przedstawiciele podmiotów związanych z procesem produkcji. Tym samym, mile widziane są również firmy oferujące przyprawy i dodatki do żywności, a także dostawcy technologii i usług branżowych.

Organizatorzy zapraszają na imprezę: importerów i eksporterów żywności oraz napojów, przedstawicieli sieci sklepów detalicznych, właścicieli sklepów i hurtowni spożywczych, producentów żywności i napojów, kierownictwo punktów HoReCa, właścicieli piekarni i cukierni, stowarzyszenia i władze lokalne, klientów końcowych oraz konsumentów.

Impreza ma być platformą biznesową skierowaną do profesjonalistów z branży. Wszyscy odwiedzający targi to specjaliści o ściśle sprecyzowanych celach biznesowych, szukający produktów najwyższej jakości, innowacji i alternatywnych rozwiązań dla ich własnych firm. 

Co, gdzie kiedy?

Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw 2014 odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Impreza będzie trwała trzy dni, od 9 do 11 kwietnia 2014 r.

Wstęp: bezpłatny dla osób z branży, po wcześniejszej rejestracji na stronie targów.

Więcej informacji na www.worldfood.pl

Organizator targów
Lentewec Sp. z o.o. (ITE Group Plc)
Skwer Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 5/37
01-015 Warszawa
Tel.: +48 22 395 66 93
Fax: +48 22 395 66 90
agnieszka@worldfood.pl


catering_rgb1.png

Partnerem Targów