Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Najstarsze i największe w Europie targi branży HoReCa potwierdziły swoją wiodącą pozycję
(2014-03-25)
W dniach 14 - 19 marca w Hamburgu odbyła się 88. edycja najstarszych i największych w Europie oraz jednych z najbardziej prestiżowych na świecie targów branży HoReCa - Międzynarodowych Targów INTERNORGA.

Targi INTERNORGA od 1921 roku są najważniejszą imprezą wystawienniczą dla branży hotelarskiej, gastronomicznej, żywienia zbiorowego oraz piekarstwa i cukiernictwa. Co roku ponad 1.200 wystawców z Niemiec i zagranicy prezentuje swoją najnowszą ofertę, na którą w dużej mierze składają się nowatorskie i innowacyjne produkty i koncepcje, zgodne z najnowszymi trendami, wśród nich wiele premierowych rozwiązań. To właśnie podczas INTERNORGI, dzięki korzystnemu marcowemu terminowi oraz najwyższej fachowości wystawców i zwiedzających tworzą się trendy branży HoReCa na nadchodzący sezon – INTERNORGA jest barometrem branży gastronomicznej w Europie.

Tegoroczne targi po raz kolejny potwierdziły swoją wiodącą pozycję wśród imprez wystawienniczych branży HoReCa w Niemczech oraz Europie gromadząc ponad 1.200 wystawców z 27 krajów ( w tym 8 firm z Polski) i około 95.000 zwiedzających z całego świata (7% udział zwiedzających z zagranicy).

Z udziału w tegorocznej edycji targów byli zadowoleni zarówno wystawcy, jak i zwiedzający. Wystawcy chwalili szczególnie najwyższą fachowość odwiedzających i ich gotowość do zakupów. Zwiedzający pozytywnie ocenili różnorodność i innowacyjność prezentowanej oferty. 90% gości uznało tegoroczną INTERNORGĘ za bardzo dobrą, względnie dobrą i uznało imprezę za godną polecenia innym.

Obok możliwości zapoznania się z ofertą wystawców i nawiązywania kontaktów handlowych, uczestnicy targów mieli okazję do poznania doświadczeń i nowatorskich pomysłów specjalistów z branży, które zapewniał bogaty program ramowy targów – kongresy i fora (FoodService Forum, Niemiecki Kongres Żywienia Zbiorowego, Forum Catering w Szkole, Forum trendów w branży gastronomicznej Pink Cube), pokazy specjalne i prezentacje (Backshow, SKYWALK Tafel, Wein Welt, LiquID Bar) oraz konkursy (zawody na żywo w wypiekaniu pizzy o tytuł mistrza Europy „Giropizza d’Europa”).

Kolejna – 89. edycja targów INTERNORGA odbędzie się już za rok w terminie 13 - 18 marca 2015.

Więcej informacji na temat targów uzyskają Państwo w biurze Przedstawicielstwa Targów Hamburskich w Polsce, tel.: 22-620 71 98, 620 72 98, E-mail: karas@eurotargi.com, kuzmiska@eurotargi.com.

Aneta Kuźmińska
Przedstawicielstwo Targów Hamburskich w Polsce