Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Zapraszamy na IV Targi FOOD-to-GO
(2013-12-20)

ftg14

 
Już 5-6 lutego 2014 r. rozpoczną się IV Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO. Wydarzenie będzie miało miejsce w hali Amber Expo w Gdańsku. Jest to najważniejsza impreza gastronomiczna na Pomorzu w roku 2014, dlatego już dziś warto zarezerwować sobie ten termin. Organizatorem targów jest firma easyFairs® Poland, posiadająca wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń.

Nowością nadchodzącej edycji będzie strefa DESEROWE INSPIRACJE. Strefa dedykowana jest kawiarniom, lodziarniom i cukierniom. Tutaj poznacie Państwo najnowsze trendy smakowe oraz sposoby dekorowania ciast i ciasteczek.Stowarzyszenie Miłośników Kawy objęło patronat merytoryczny nad wydarzeniem.Na targach nie zabraknie firm, które zaprezentują najnowsze trendy w parzeniu kawy, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom dla branży gastronomicznej. W trakcie targów będzie można posmakować kawy najwyższej jakości. „Jesteśmy przekonani, że targi FOOD-to-GO na długo zapadną w pamięć wszystkim wielbicielom dobrej kawy” – mówi Anna Przyborowska, Specjalista ds. Organizacji Targów.

Gościem specjalnym strefy będzie Pani Małgorzata Weber – Mistrzyni Karmelarstwa Artystycznego, specjalista „stylu angielskiego”, autorka podręczników „Pomysły i sposoby na dekoracje tortów” i „Od pomysłu do realizacji”, laureatka prestiżowego konkursu “Osobowość cukiernicza 2013”, członkini jury wielu europejskich konkursów cukierniczych. Partnerem wydarzenia jest P.AN Centrum Słodkiej Dekoracji.W ramach targów Pani Małgorzata poprowadzi prezentację. Szczegóły na temat pokazu znaleźć na stronie organizatora  www.easyfairs.com/pl. Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla wszystkich gości targowych. Z całą pewnością tego wydarzenia nie można pominąć.

Zapach świeżo zmielonej kawy, wyjątkowy smak czekolady i rozpływające się w ustach muffiny. Jedno jest pewne, strefa DESEROWE INSPIRACJE sprawi, iż przez chwilę każdy zapomni o codzienności oddając się błogiej przyjemności kosztowania słodyczy. W końcu DESERY są prawdziwą rozkoszą dla podniebienia, rozbudzają wyobraźnię i długo nie pozwalają o sobie zapomnieć.

Do zaprezentowania swojej oferty w strefie DESEROWE INSPIRACJE zapraszamy producentów i dystrybutorów:

    Urządzeń i produktów dla lodziarni.
    Lodów, jogurtów, wafli.
    Dekoracji i galanterii cukierniczej.
    Kawy, herbaty i czekolady.

W programie targów FOOD-to-GO ponadto:

    Strefa Tradycyjnych Smaków Pomorza.
    Strefa Produktów Bezglutenowych.
    Seminaria learnShops™.
    Pokazy i degustacje.

Zachęcamy do rejestracji na targi na stronie www.easyfairs.com/pl/ftg2014 . Rejestracja pozwala na bezpłatny udział w wydarzeniu.

ef.png

Organizator:
easyFairs Poland Sp. z o.o.
Tel. 12 651 95 20
Fax 12 651 95 22
poland@easyfairs.com
www.easyfairs.com/pl

Kontakt:
Anna Przyborowska
Specjalista ds. Organizacji Targów
Tel: +48 12 651 95 32
Kom: +48 509 926 679
anna.przyborowska@easyfairs.com


Miejscetargów:
AMBER EXPO Exhibition Centre
ul. Żaglowa 11
80-560 Gdańsk

Godziny otwarcia targów:
Środa, 5 lutego 2014, 10.00 - 16:30
Czwartek, 6 lutego 2014,10.00 - 15:30
 

catering_rgb1.png

Patronem Medialnym Targów