Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Planujesz dużą imprezę? Sprawdź, jak dobrać catering
(2013-11-27)
Mając w planach zorganizowanie dużej imprezy, na którą zaproszone zostanie liczne grono uczestników, trzeba zadbać o każdy szczegół. Jednym z najważniejszych obowiązków organizatora jest dobranie odpowiedniego cateringu. Składać się na to będzie wybór firmy cateringowej, ustalenie menu oraz sposób, w jaki potrawy zostaną przyrządzone i podane. Na co należy zwrócić szczególną uwagę, by zapewnić gościom jak najlepszą obsługę cateringową?

Firma cateringowa z odpowiednim doświadczeniem
Organizując dużą imprezę, niezależnie od tego, czy ma to być ekskluzywny bankiet, przyjęcie czy też piknik na wolnym powietrzu, należy zadbać o odpowiednie usługi cateringowe. Stolica jest chyba jedną z najdogodniejszych lokalizacji – usługi cateringowe w Warszawie na najwyższym poziomie oferuje np. firma Twister, która przygotuje pyszne potrawy oraz zadba o odpowiednią oprawę. Tylko firma z odpowiednim doświadczeniem będzie właściwie przygotowana na wszelkie trudności, które mogą się pojawić przy tak dużej liczbie gości. Powinna ona nie tylko zapewnić odpowiednią ilość potraw oraz sprawną obsługę wszystkich uczestników, ale zapewnić również kompleksową obsługę, na którą będzie się składał wystrój miejsca lub zapewnienie namiotów, jeśli impreza jest organizowana na wolnym powietrzu.
 
shutterstock_163184456.jpg
(fot. shutterstock)


Trafić w gusta wszystkich gości
Organizując dużą imprezę, należy tak dobrać potrawy, by trafiały w gusta większości. Nie jest to łatwe zadanie, dlatego rozsądnym rozwiązaniem może być postawienie na tradycyjne dania. Doświadczona firma cateringowa nie powinna mieć również problemu z tym, aby doradzić nam w kwestii menu.

Jakość, nie ilość
Mimo że serwowanie potraw dla bardzo licznej grupy ludzi może wiązać się z pewnymi trudnościami, nigdy nie można przekładać ilości potraw nad ich jakość. Całe przedsięwzięcie musi być tak zaplanowane oraz skoordynowane, by wszystkie dania mogły zostać przyrządzone na czas.

Dobrze zorganizowana impreza na dużą liczbę osób oraz starannie dobrany na tę okazję catering, z pewnością wpłynie na pozytywne postrzeganie takiego organizatora przez przybyłych gości. Na przykład w przypadku dużych firm będzie to doskonałym sposobem na podniesienie prestiżu wśród kontrahentów.