Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Mistrzyni Karmelarstwa Artystycznego na IV Targach FOOD-to-GO
(2013-11-12)
Już 5-6 lutego 2014 r. rozpoczną się IV Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO. Wydarzenie będzie miało miejsce w hali Amber Expo w Gdańsku. Jest to najważniejsza impreza gastronomiczna na Pomorzu w roku 2014, dlatego już dziś warto zarezerwować sobie ten termin. Organizatorem targów jest firma easyFairs® Poland, posiadająca wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń.

Nowością nadchodzącej edycji będzie strefa DESEROWE INSPIRACJE. Strefa dedykowana jest lodziarniom i cukierniom. Tutaj poznacie Państwo najnowsze trendy smakowe oraz sposoby dekorowania ciast i ciasteczek.

Gościem specjalnym strefy będzie Pani Małgorzata Weber – Mistrz Karmelarstwa Artystycznego, specjalista „stylu angielskiego”, autorka podręczników „Pomysły i sposoby na dekoracje tortów” i „Od pomysłu do realizacji”, laureatka prestiżowego konkursu “Osobowość cukiernicza 2013”, członkini jury wielu europejskich konkursów cukierniczych. Partnerem wydarzenia jest PAN Centrum Słodkiej Dekoracji.

W ramach targów Pani Małgorzata poprowadzi prezentację. Szczegóły na temat pokazu już wkrótce będzie można znaleźć na stronie organizatora  www.easyfairs.com/pl Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla wszystkich gości targowych. Z całą pewnością tego wydarzenia nie można pominąć.

Zapach świeżo zmielonej kawy, wyjątkowy smak czekolady i rozpływające się w ustach muffiny. Jedno jest pewne, strefa DESEROWE INSPIRACJE sprawi, iż przez chwilę każdy zapomni o codzienności oddając się błogiej przyjemności kosztowania słodyczy. W końcu DESERY są prawdziwą rozkoszą dla podniebienia, rozbudzają wyobraźnię i długo nie pozwalają o sobie zapomnieć.

Do zaprezentowania swojej oferty w strefie DESEROWE INSPIRACJE zapraszamy producentów i dystrybutorów:
- Urządzeń dla cukierni i lodziarni
- Urządzeń do produkcji lodów
- Lodów, jogurtów mrożonych, wafli do lodów
- Dodatków piekarskich i cukierniczych
- Dekoracji oraz galanterii cukierniczej


Swój udział w targach potwierdziły m.in. takie firmy jak:Vegagastro, Integropol, Coffema International Polska, Marimax Polska.

W programie targów FOOD-to-GO ponadto:
- Strefa Tradycyjnych Smaków Pomorza
- Strefa Produktów Bezglutenowych
- Seminaria learnShops™
- Pokazy i degustacje


Szczegółowy program znajdą Państwo na www.easyfairs.com/pl

ef.png

Organizator:

easyFairs Poland Sp. z o.o.
Tel. 12 651 95 20
Fax 12 651 95 22
poland@easyfairs.com
www.easyfairs.com/pl

catering_rgb1.png
Patronem Medialnym Targów