Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Mała Akademia Mistrzostwa Zawodowego kolejny już raz zagości na Śląskich Targach Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich SweetTarg 2014.
(2013-07-31)
Mała Akademia Mistrzostwa Zawodowego kolejny już raz zagości na Śląskich Targach Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich SweetTarg 2014.

MAMZ zaproszona została do organizacji branżowych imprez towarzyszącym targom. Oferta ta skierowana będzie do wszystkich odwiedzających targi jednak prezentacji i konkursów nie zabraknie oferty kierowanej do mistrzów - profesjonalistów w branży, szkół i uczniów w zawodzie cukiernika i piekarza jak i zakładów rzemieślniczych. Nowością będzie plebiscyt na wyjątkowy produkt.

Już dziś Mała Akademia Mistrzostwa Zawodowego zaprasza wszystkich zainteresowanych do zgłaszania swego udziału w następujących przedsięwzięciach:

III Zespołowe Mistrzostwa Młodych Cukierników i Piekarzy


    - Zespołowe Mistrzostwa Młodych Cukierników i Piekarzy są ogólnopolskim konkursem kierowanym do adeptów sztuki cukierniczej i Piekarskiej. w mistrzostwach mogą wziąć udział dwuosobowe zespoły reprezentujące szkoły zawodowe lub zakłady produkcyjne, a również wolne zespoły pasjonatów. Zespołowe Mistrzostwa Młodych Cukierników i Piekarzy odbywać się będą nieprzerwanie podczas wszystkich dni trwania Targów.

Konfrontacje Mistrzów

    - Pierwszy dzień targowy to sposobność do uczestnictwa w nadzwyczajnym wydarzeniu, jakim będą prezentacje technologiczne przeprowadzane przez przedstawicieli wiodących na polskim rynku firm produkcyjnych, handlowych oraz wybitnych rzemieślników. Spotkanie mistrzów będzie sposobnością do zaprezentowania odwiedzającym targi wybranych przez uczestników "Konfrontacji" technik i technologii produkcji - wybranego przez mistrza asortymentu cukierniczego lub piekarskiego.

Konkurs o tytuł Cukierni / Piekarni Roku

    - Zupełnie nową formą współzawodnictwa będzie konkurs kierowany do zespołów reprezentujących konkretne zakłady produkcyjne branży cukierniczej i piekarskiej. Konkurs o tytuł Cukierni / Piekarni Roku ma wyłonić producenta rzemieślniczego, którego wyroby uznane zostaną za wzorcowy przykład na rynku branżowym zarówno pod względem formy jak i jakości wyrobów cukierniczych oraz piekarskich. Zakład, którego reprezentanci wykonają pracę uhonorowaną najwyższą oceną jurorów otrzyma formalny certyfikat, jakości Cukierni Roku 2014 lub Piekarni Roku 2014.

Konkurs "O złoty krepel"

    - Jest to propozycja kierowana do producentów pączków, w której jurorami będą konsumenci. Wśród dostarczonych na konkurs próbek tego asortymentu, na drodze degustacji i oceny zostanie wyłoniony Lider produkcji pączków. Wyroby będą oceniane anonimowo przez odwiedzających pod względem wyglądu i smaku. Partia wyrobów, która zbierze najwięcej pozytywnych ocen uznana zostanie za wzorzec "najlepszego pączka (w języku śląskim krepla)" a zakład, który jest producentem tych wyrobów uhonorowany zostanie statuetką "Złoty Krepel" i stosownym certyfikatem, jakości tego asortymentu. w kolejnych edycjach targów SweetTARG zorganizowane zostaną plebiscyty na kolejne produkty cukiernicze i piekarskie.

Wkrótce zostaną przedstawione regulaminy imprez.

Zapytania i zapisy prosimy kierować do koordynatora z ramienia MAMZ, Pana Szymona
Kontakt: szymon.konkol@gmail.com, tel. +48 607934216.

Zapraszamy!
www.mamz.pl


Więcej: www.sweettarg.fairexpo.pl