Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Facet w kuchni naprawdę imponuje kobiecie
(2013-04-27)
Jest wiele rzeczy, którymi można zaimponować kobiecie i jeszcze więcej takich, po których zrobieniu można stracić w jej oczach naprawdę wszystko. Jedną z rzeczy, którą można zdobyć jej uznanie jest kuchnia. Przecież nie od dziś wiadomo, że do serca dociera się przez żołądek, a ta stara i jakże prawdziwa zasada nie tyczy się tylko i wyłącznie zdobywania męskich serc przez kobiety właśnie.

Jeżeli facet stara się o kobiece względy, nie ma lepszego sposobu na jego zdobycie, jak po prostu ugotować jej dobry obiad. Nie może to jednak być coś z pół produktów, które po przyniesieniu do domu odgrzejemy i podamy na stół. W tej dziedzinie trzeba się o wiele bardziej zaangażować. Druga zasada, równie ważna co pierwsza, to ilość posiłku jaki kobiecie będziemy serwować. Im więcej tym lepiej, w tym przypadku po prostu nie działa. Ten przelicznik tyczy się tylko i wyłącznie nas, w przypadku kobiet, ilość posiłku na talerzu, zdecydowanie nie przełoży się na poziom odniesionego sukcesu. Wręcz przeciwnie może się to źle skończyć. Kobieta będzie zadowolona z porcji o połowę mniejszej od waszej, gdyż ona zawsze dba o linię, a jeżeli na talerzu pojawi się istny Mount Everest, gotowa jeszcze pomyśleć, że mamy ją za żarłoka. Oczywiście trzeba zadbać, by nasza dama wstała od stołu pojedzona, ale pamiętajcie, umiar to podstawa.

Nie należy także od razu skreślać siebie na starcie powiedzeniem “Ja nie umiem gotować”. Dobry obiad dla kobiety, niekoniecznie musi oznaczać potrawa szefa kuchni z włoskiej restauracji. Liczą się tak naprawdę dobre chęci, i nawet jeśli coś będzie niedoprawione, nigdy w życiu dama waszego serca wam tego nie powie. Dla niej będzie to prawdziwa uczta, bo zrobiona została właśnie dla niej. Zatem książki kucharskie w dłoń i do dzieła.

Dla bardziej opornych zawsze jednak pozostaje opcja jedzenie przez internet