Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Najstarsze i największe w Europie targi branży HoReCa potwierdziły swoją wiodącą pozycję
(2013-03-18)
W dniach 8 – 13 marca w Hamburgu odbyła się 87. edycja najstarszych i największych w Europie oraz jednych z najbardziej prestiżowych na świecie targów branży hotelarskiej i gastronomicznej - Międzynarodowych Targów Hotelarstwa, Gastronomii, Żywienia Zbiorowego, Piekarnictwa i Cukiernictwa INTERNORGA.

Targi INTERNORGA ponownie potwierdziły swoją wiodącą pozycję wśród imprez wystawienniczych branży HoReCa w Niemczech oraz Europie gromadząc mimo ataku zimy ponad 1.200 wystawców z 21 krajów i około 90.000 zwiedzających z całego świata (w tym wielu z Polski, którzy mieli w tym roku możliwość otrzymania bezpłatnych wejściówek na targi). Wśród wystawców tegorocznej edycji targów znalazło się 6 firm z Polski: Multiko, Plastmet, Stecko Meble, Bumera, Feniks i Genes.

Podobnie jak w poprzednich edycjach wystawcy zaprezentowali wiele nowatorskich i innowacyjnych produktów i koncepcji, wśród nich wiele premierowych rozwiązań. To właśnie podczas INTERNORGI, dzięki korzystnemu marcowemu terminowi oraz najwyższej fachowości wystawców i zwiedzających tworzą się trendy branży HoReCa na nadchodzący sezon – INTERNORGA jest barometrem branży gastronomicznej w Europie.

Z udziału w tegorocznej edycji targów byli zadowoleni zarówno wystawcy, jak i zwiedzający. Wystawcy chwalili szczególnie najwyższą fachowość odwiedzających (ponad połowa z nich należała do szczebla zarządzającego przedsiębiorstwem) i ich gotowość do zakupów i inwestycji (67% zwiedzających zapytanych podczas targów o zakupy potwierdziło, że już dokonało zamówień lub planuje to zrobić). Zwiedzający również pozytywnie ocenili tegoroczną INTERNORGĘ - 88% gości targowych uznało imprezę za godną polecenia innym, a 74% od razu zadeklarowało zamiar odwiedzenia targów w przyszłym roku.

Obok możliwości zapoznania się z ofertą wystawców i nawiązywania kontaktów handlowych, uczestnicy targów mieli okazję do poznania doświadczeń i nowatorskich pomysłów specjalistów z branży, które zapewniał bogaty program ramowy targów – kongresy i fora (FoodService Forum, Niemiecki Kongres Żywienia Zbiorowego, Forum Catering w Szkole, Forum trendów w branży gastronomicznej Pink Cube), pokazy i prezentacje (Glass Bakery, SKYWALK Tafel, Wine Tasting Area, LiquID Bar) oraz konkursy (Service Cup, Showcase Kitchen).
 Kolejna – 88. edycja targów INTERNORGA odbędzie się już za rok w terminie 14 - 19 marca 2014.

Więcej informacji na temat targów uzyskają Państwo w biurze Przedstawicielstwa Targów Hamburskich w Polsce, tel.: 22-620 71 98, 620 72 98, E-mail: karas@eurotargi.com, kuzmiska@eurotargi.com.

Aneta Kuźmińska
Przedstawicielstwo Targów Hamburskich w Polsce