Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Tork na ISSA/INTERCLEAN 2012 – dla wygody
(2012-05-09)
Międzynarodowe targi ISSA / INTERCLEAN w tym roku odbywają się w Amsterdamie w dniach 8 - 11 maja. Podczas targów marka Tork zaprezentuje szeroką gamę rozwiązań produktów i porad, dzięki którym utrzymanie czystości zwłaszcza w branży HoReCa staje się prostsze.
 
Targi ISSA / INTERCLEAN to największe na świecie targi produktów czyszczących, seminaria, spotkania oraz możliwość poznania nowych wyrobów, technik i rozwiązań w branży. Na stoisku marki Tork (numer 10.101 w hali 10) będzie można zapoznać się z produktami higieny używanymi w toaletach, serwetkami oraz specjalistycznymi produktami do czyszczenia powierzchni. Odwiedzający mogą spodziewać się merytorycznych porad w zakresie utrzymania higieny w gastronomii czy hotelach, a przy okazji skosztować szwedzkich wypieków przygotowywanych na miejscu.

 „Na targach nasi pracownicy oprowadzą wszystkich chętnych po stoisku oraz przedstawią najlepsze rozwiązania dostosowane do potrzeb i wymagań zainteresowanych firm.  Klientów ugościmy kawą, herbatą i cynamonowymi bułeczkami – tym samym chcemy podkreślić, jak ważna jest dla nas wygoda naszych klientów” - zachęca do odwiedzenia stoiska Małgorzata Łęcka - Regional Marketing Direc-tor AFH East w firmie SCA.

Aby bezpłatnie uczestniczyć w targach wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej http://www.issainterclean.com/. Wiele pomocnych informacji dotyczących rezerwacji noclegów, polecanych restauracji, biletów oraz transportu publicznego znajduje się na stronie internetowej http://www.tork.pl/Tork-at-ISSAINTERCLEAN/.

O marce Tork
Marka Tork obejmuje kompletną ofertę produktów i usług związanych z higieną i utrzymaniem czystości w toaletach w miejscach publicznych, służbie zdrowia, segmencie HoReCa i przemysłowych miejscach pracy. Dzięki doświadczeniu i znajomości kwestii higieny, Tork jest docenianym partnerem biznesowym w po-nad 90 krajach. Tork jest globalną mark ą w portfolio firmy SCA. Najnowsze informacje o marce i produktach Tork znajdziesz zawsze na www.tork.pl.


Kontakt dla prasy
Dane agencji PR:                    Dane osoby kontaktowej z SCA: 
Justyna Kozioł                        Daniel Opiłowski
OmniPro Sp. z o.o.                 SCA HYGIENE PRODUCTS Sp. z o.o.
Adres:                                   Adres:
ul. Wł. Żeleńskiego 103           ul. Puławska 435A
31-353 Kraków                       02-801 Warszawa
Tel.: +48 12 411 44 50           Tel.: +48 22 543 76 32
E-Mail: justynak@omnipro.pl    E-Mail: daniel.opilowski@sca.com


Svenska Cellulosa Aktiebolaget SCA
SCA jest międzynarodowym koncernem wytwarzającym artykuły higieniczne, opakowania, papier oraz wyroby z drewna litego. Artykuły SCA są sprzedawane w ponad 100 krajach na całym świecie. SCA oferuje produkty wielu znanych marek, w tym marki globalne Tena i Tork. Dochód uzyskany ze sprzedaży naszych produktów w 2011 wyniósł 106 milionów SEK (11,7 mln EUR).  SCA zatrudnia 44 000 pracowników. Więcej informacji o SCA znajdziesz na www.sca.com Więcej informacji o SCA znajdziesz na www.sca.com