Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
86 edycja najstarszych w Europie targów branży HoReCa za nami.
(2012-03-28)
W dniach 9 – 14 marca w Hamburgu odbyła się 86–sta edycja najstarszych i największych w Europie oraz jednych z najbardziej prestiżowych na świecie targów branży hotelarskiej i gastronomicznej - Międzynarodowych Targów Hotelarstwa, Gastronomii, Żywienia Zbiorowego, Piekarnictwa i Cukiernictwa INTERNORGA.

Targi INTERNORGA ponownie potwierdziły swoją wiodącą pozycję wśród imprez wystawienniczych branży HoReCa w Niemczech i Europie gromadząc około 1.200 wystawców z 25 krajów Europy, Azji, Australii i Ameryki Płn i ponad 100.000 zwiedzających z całego świata. Wśród wystawców tegorocznej edycji targów znalazły się również 3 firmy z Polski: Multiko, Plastmet i Stecko Meble.

Podobnie jak w poprzednich edycjach wystawcy zaprezentowali wiele nowatorskich i innowacyjnych produktów i koncepcji, wśród nich wiele premierowych rozwiązań. To właśnie podczas INTERNORGI, dzięki korzystnemu marcowemu terminowi oraz najwyższej fachowości wystawców i zwiedzających tworzą się trendy branży HoReCa na nadchodzący sezon – INTERNORGA jest barometrem branży gastronomicznej w Europie.

Z udziału w tegorocznej edycji targów byli zadowoleni zarówno wystawcy – ci chwalili szczególnie najwyższą fachowość zwiedzających (ponad połowa z nich należała do szczebla zarządzającego przedsiębiorstwem), jak i zwiedzający. 92% gości targowych oceniło targi jako dobre, względnie bardzo dobre, a 74% zadeklarowało chęć odwiedzenia targów w przyszłym roku. Większość zwiedzających (93%) oceniło, że targi spełniły oczekiwania z którymi przybyli, zaś w przypadku 1/3 z nich oczekiwania zostały nawet przekroczone.

Obok możliwości zapoznania się z ofertą wystawców i nawiązywania kontaktów handlowych, uczestnicy targów mieli okazję do poznania doświadczeń i nowatorskich pomysłów specjalistów z branży, które zapewniał bogaty program ramowy targów – kongresy, pokazy, prezentacje i konkursy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zwłaszcza Kongres Gastronomii Systemowej FoodService Forum, który zgromadził rekordową liczbę uczestników – 1.700 osób oraz Niemiecki Kongres Żywienia Zbiorowego i druga edycja Forum Catering w Szkole.

Kolejna – 87. edycja targów INTERNORGA odbędzie się już za rok w terminie 8 - 13 marca 2013.

Więcej informacji na temat targów uzyskają Państwo w biurze Przedstawicielstwa Targów Hamburskich w Polsce,
tel.: +48 22-620 71 98, +48 620 72 98,
E-mail: karas@eurotargi.com, kuzmiska@eurotargi.com.

Aneta Kuźmińska
Przedstawicielstwo Targów Hamburskich w Polsce