Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Już w najbliższą niedzielę startuje trzecia edycja Śląskich Targów Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich SweetTARG 2012.
(2012-03-01)
Targi SweetTARG 
4–6 marca 2012
Katowice znowu na słodko!

ed


Już w najbliższą niedzielę startuje trzecia edycja Śląskich Targów Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich SweetTARG 2012. Do Katowic po raz kolejny zjadą specjaliści słodkich i piekarniczych branż, którzy prezentować będą  nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania wykorzystywane w produkcji wyrobów i artykułów cukierniczych, lodów i wielorakiego pieczywa.

Prezentacja targowa obejmować będzie maszyny i urządzenia dla przemysłu piekarniczego, cukierniczego, dodatki piekarskie i cukiernicze, produkty przemysłu piekarskiego, produkty i półprodukty spożywcze, urządzenia do produkcji lodów, koncentraty smakowe i dodatki do lodów, dekoracje, wyroby cukiernicze, wyroby czekoladowe, galanterię cukierniczą, lody, bakalie, miód i produkty pszczelarskie, produkty przemysłu tłuszczowo-olejarskiego, urządzenia chłodnicze, klimatyzacyjne, meble sklepowe, magazynowanie, maszyny pakujące do piekarnictwa, cukiernictwa, urządzenia do utrzymania czystości i higieny oraz wydawnictwa branżowe.

W programie targów m.in. zorganizowane przez Małą Akademię Mistrzostwa Zawodowego konkursy branżowe:
„Zespołowe Mistrzostwa Młodych Cukierników” o puchar magazynu Cukiernictwo i Piekarstwo oraz „Konfrontacje Mistrzów”. Dla wystawców konkurs na „Produkt SweetTarg 2012”, „Na Najciekawszy Okolicznościowy Wyrób Piekarski”  „Na Najbardziej Interesującą Ekspozycję”.

sw


Dla piekarzy przygotowano bezpłatne szkolenie pt. Wymagania minimalne w zakresie BHP maszyn i urządzeń eksploatowanych w przemyśle piekarniczym, wyniki kontroli przeprowadzonych w tej branży w 2011 roku”, organizowane przez Okręgową Inspekcję Pracy  w Katowicach. Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP na swoim stoisku uruchomi  punkt informacyjny w którym pracownicy Izby Rzemieślniczej oraz członkowie Stowarzyszenia będą pełnić dyżury, udzielając bieżących informacji targowych, związanych zarówno z ekspozycją targową,  jak i informacji dotyczących działalności rzemieślniczej i branży piekarskiej. W celu dodatkowego zainteresowania zwiedzających problematyką pieczywa i jego wartości zdrowotnej dla konsumenta Izba Rzemieślnicza  zorganizuje quiz  z nagrodami dla  zwiedzających pod hasłem:    „Czy wiesz co jesz - wartość zdrowotna pieczywa”.   Zostanie również wygłoszony wykład Twórcy Muzeum Chleba w Radzionkowie „O śląskim chlebie, piekarniach i tradycjach”. Zaprezentowany będzie również pokaz  nowoczesnej technologii piekarniczej. 

Dla odwiedzających liczne pokazy, konkursy i degustacje.

Godziny otwarcia 04-05.03.2012 w godzinach od 10:00 do 17:00
                             06.03.2012 w godzinach od 10:00 do 16:00.


Cena biletu 30 zł, po zarejestrowaniu on-line 15 zł.


Zapraszamy


Organizator

Centrum Targowe FairExpo Sp. z o.o.
ul. Bytkowska 1B, 40-955 Katowice
sweettarg@fairexpo.pl
www.sweettarg.fairexpo.pl

catering_rgb1.png

 Patronem medialnym Targów SweetTARG