Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Targi HORECA® w gronie najlepszych!
(2011-09-12)
Targi HORECA® w gronie najlepszych!

Od kilkunastu lat Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® pokazują najnowsze trendy w dziedzinie wyposażenia obiektów hotelowych i gastronomicznych. Ich jakość została doceniona przez prestiżową organizację – Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI. HORECA® oraz odbywające się w tym samym czasie Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO® otrzymały certyfikaty UFI i dołączyły tym samym do grona najlepszych targowych imprez świata!


Hotel, pensjonat, restauracja, bar, kawiarnia, zajazd, ośrodek wypoczynkowy. Co je łączy? Zapewne to, że każdy z nich powinien dbać o najwyższą jakość świadczonych usług. Czy tak rzeczywiście jest? Sądząc po ogromnym zainteresowaniu hotelarzy i restauratorów Międzynarodowymi Targami Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® oraz Międzynarodowymi Targami Wina w Krakowie ENOEXPO®, zdecydowanie możemy uznać, że tak. Kolejna edycja tych znanych Targów odbędzie się tradycyjnie jesienią - od 16. do 18. listopada.

Kawa czy herbata?
Podczas tegorocznej edycji szczególnej uwadze polecamy Salon Kawy i Herbaty. Doskonale przyrządzona kawa to zasługa nie tylko dobrego ekspresu, ale również odpowiedniej proporcji składników, właściwej grubości zmielenia ziarna, wody i świeżej kawy. Podczas tegorocznego Salonu wszyscy zainteresowani będą uczyć się od najlepszych baristów sztuki parzenia i przygotowania kawy oraz poznawać jej nowe egzotyczne smaki. Z myślą o fanach herbaty rozszerzyliśmy ekspozycję o dystrybutorów herbaty i sprzętu niezbędnego do jej parzenia.

Produkty regionalne
Małopolska słynie ze zdrowych i naturalnych produktów: serów, wędlin, alkoholi (nalewki, piwo, wino), pieczywa, miodów, soków czy przetworów, które pokażemy na targach. Natomiast najlepsi mistrzowie kuchni zaprezentują autorskie dania na bazie produktów regionalnych, które będzie można zdegustować na targach.

Tysiące kilometrów dla wina
Enoturystyka, czyli turystyka winiarska jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi światowego przemysłu turystycznego. Regiony winiarskie i producenci wina promują swoje kraje i zachęcają nie tylko do degustacji, ale także odwiedzenia winnic i poznania tajników powstawania wina. Podczas Targów ENOEXPO® można więc będzie zaplanować wyjazd i zwiedzić miejsca z winem związane. Przede wszystkim jednak na ENOEXPO® poznamy najlepsze wina z różnych stron świata, porównamy z krajowymi – coraz lepszymi produktami.

To tylko część atrakcji zaplanowanych na ten rok. W związku z tym już dziś warto zarezerwować czas w listopadzie i wziąć udział w Targach HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPO.

 
tk.jpg

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

31-586 Kraków, ul. Centralna 41a
tel. (+48 12) 686 14 03
www.targi.krakow.pl
www.horeca.krakow.pl
www.enoexpo.krakow.pl