Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Jakie przekąski wybrać na imprezę firmową? – catering
(2019-07-19)
obsluga-cateringowa-pulawy.jpg

 

Wybór menu na imprezę firmową może, ale nie musi być trudny. Najważniejsza pozostaje odpowiedź na pytanie o to, kto przygotuje przekąski. Kupowanie gotowych dań w ostatniej chwili, czy to w restauracji czy w supermarkecie, jest ryzykowne. Możemy mieć kłopot zarówno z ilością jak i z jakością jedzenia. Dlatego warto zawczasu zamówić sprawdzoną obsługę cateringową i wraz pracownikami firmy planującej event opracować listę przekąsek mile widzianych na każdym stole. 

Takie indywidualne przygotowanie menu gwarantuje, że obok dań najpopularniejszych i zawsze rozchwytywanych, znajdzie się w nim miejsce na przekąski wegetariańskie, bez glutenu czy laktozy. Jeśli impreza firmowa ma być udana, nie może skończyć się kłopotami żołądkowymi. Catering na imprezy przygotowywany jest ze stosownym wyprzedzeniem, że świeżych składników z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych. Możemy więc mieć pewność, że na stół trafi wszystko, co najlepsze.

Nie tylko pizza
Podczas imprez firmowych najlepiej sprawdzają się przekąski, które każdy z uczestników może zabrać ze szwedzkiego stołu na indywidualny talerz i udać się w nim w dowolne miejsce. Na takich imprezach rzadko jada się wspólny posiłek za stołem – ludzie przemieszają się, podejmują „pracę w podgrupach”, dużo rozmawiają i gestykulują. Wszędzie towarzyszy im talerz przekąsek. Przekąski na zimno, jak tartinki, wrapy, minipizze, tortille, muffiny czy szaszłyki – rozchodzą się na pniu. Ważne, żeby towarzyszyły im sosy oraz dipy. Przygotowanie dużej liczby takich przekąsek na imprezę firmową zajmuje sporo czasu, wymaga także umiejętności komponowania smaków w taki sposób, żeby każdy drobiazg na-raz-do-ust był inny od pozostałych.

jak-wybrac-catering.jpg

 

Jeśli decydujemy się na przekąski ciepłe, jak wspomniana pizza, ale także smakołyki na bazie ciasta francuskiego czy tradycyjne pierogi bądź zapiekanki na bazie pieczywa, makaronu lub ziemniaków, potrzebne będą także podgrzewacze gastronomiczne, które wynająć można właśnie w firmie cateringowej. Są one niezbędne także wtedy, kiedy w ramach dodatków do przekąsek serwowane są gorące czyste zupy – barszcz czerwony czy bulion. Bez podgrzewaczy gastronomicznych oraz stosownej liczby naczyń i sztućców, przygotowanie imprezy firmowej nie jest możliwe. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest podjęcie współpracy z firmą Ring Catering w Puławach, przygotowującą przekąski na imprezy firmowe i dostarczającą je we wskazane miejsce.

Obsługa cateringowa firm
Pracownicy firmy cateringowej mają doświadczenie w obsłudze imprez firmowych i bez problemu poradzą sobie z logistyką całego przedsięwzięcia. Przygotowanie zamówionych przekąsek, ich dostarczenie, odpowiednie wyeksponowanie oraz zadbanie o utrzymanie ich w należytej temperaturze to zadanie dla fachowców. W czasie gdy Ring Catering dba o odpowiednią oprawę gastronomiczną, organizatorzy imprezy firmowej mają czas, środki i możliwości, żeby zająć się innymi ważnymi sprawami, jak przygotowanie sali, rozplanowanie stolików i miejsc do siedzenia, zamówienie dodatkowych atrakcji jak fotobudka czy wreszcie stworzenie odpowiedniej atmosfery, jeśli będzie to spotkanie okołoświąteczne czy związane z integracją zespołu.

catering-pulwy.jpg

 

Przygotowanie imprezy firmowej wymaga współpracy wielu osób. Delegowanie obowiązków jest więc koniecznością, jeśli event ma być perfekcyjnie opracowany i przebiegać zgodnie z zakładanym scenariuszem. Powierzenie przygotowania przekąsek dobrej firmie cateringowej to jedna z podstaw sukcesu.

Lubelszczyzna słynie z wielu ciekawych regionalnych potraw. Składając zamówienie na przekąski na imprezę firmową sprawdzajmy czy lubelskie cateringowe firmy nastawione na obsługę imprez nie mają w swojej ofercie także i tego rodzaju specjałów. Impreza firmowa, na której obok powszechnie lubianych przekąsek pojawią się także regionalne rarytasy na pewno przejdzie do historii firmy. Ring Catering to mała gastronomia, która powstała po to, by dzielić się miłością do gotowania, serwując świeże i smaczne jedzenie, przyrządzane z najwyższej jakości produktów.