Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Firmowe imprezy integracyjne w Katowicach
(2019-01-25)

Dobra impreza integracyjna to taka, która na długo pozostaje w pamięci jej uczestników. Aby osiągnąć taki efekt, konieczne jest postawienie na oryginalność oraz dopasowanie programu eventu do upodobań pracowników. Niektórzy są zwolennikami aktywnego wypoczynku, inni preferują gustowne kolacje, jeszcze inni lubią ze sobą konkurować i poszukują adrenaliny. Przygotowując imprezę integracyjną należy więc przede wszystkim skonsultować ten pomysł z pracownikami, tak, aby to wydarzenie nie było dla nich kolejnym obowiązkiem, a naprawdę dobrą zabawą i okazją do wzajemnego poznania się.

Chcąc zorganizować imprezę integracyjną w Katowicach i okolicznych miastach, powinniśmy zaczerpnąć wiedzy na temat tego, jakie atrakcje cieszą się ostatnio popularnością i zaproponować to osobom, które chcemy zaangażować. Mogą to być nie tylko pracownicy naszej firmy, ale także jej kontrahenci – dopasowujemy atrakcję do uczestników, a nie odwrotnie, w związku z czym już na początku powinniśmy się zdecydować na to, jak wielkie ma to być przedsięwzięcie. 

Świetnym miejscem, w którym można organizować firmowe imprezy integracyjne są Katowice. To śląskie miasto przeżywa w ostatnich latach prawdziwy rozkwit. Powstało wiele fantastycznych miejsc, w których można realizować firmowe eventy. Wybór dokładnej lokalizacji będzie zależał od tego, jaki typ imprezy bardziej nas interesuje. Jeśli preferujemy uroczyste kolacje, wystawy, przyjęcia, można skorzystać z następujących propozycji:

 • Restauracje
 • Galerie sztuki
 • Sale konferencyjne
 •  Centrum kongresowe
 • Hala widowiskowa
 • Audytorium

Wszystko zależy od naszych preferencji. Firmowe eventy nie zawsze muszą jednak przyjmować oficjalny kształt. Coraz częściej organizowane są imprezy integracyjne o bardziej rozrywkowym charakterze. Jeśli stawiamy na zabawę, to w Katowicach znajdziemy wiele interesujących miejsc na imprezy integracyjne, np.:

 • Bary i kluby taneczne
 • Kręgielnie
 • Kluby karaoke
 • Escape roomy
 • Dyskoteka roller disco
 • Parki trampolin
 • Plener

Wybór tylko jednej atrakcji jest trudny i wymaga znajomości upodobań naszego zespołu oraz klientów. Impreza integracyjna ma być dla nich świetną okazją do wzajemnego poznania się, pogłębienia relacji, miłego spędzenia czasu i budowania zaufania. Stworzenie dla nich sprzyjających warunków jest więc bardzo ważne, jeśli nie najważniejsze. Katowice to miasto z bogatą ofertą, ale to do organizatora należy wybór atrakcji dla wszystkich uczestników. Jeśli nie masz doświadczenia w planowaniu podobnych eventów, warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy dopasują ofertę do Waszych potrzeb, z wielkim zaangażowaniem zrealizują wszystkie punkty integracyjnej imprezy i zapewnią wszystkim niezapomniane atrakcje.

StarStone – imprezy integracyjne, które zmotywują każdego

Profesjonalna agencja eventowa to taka, która dostarczy Tobie, twoim pracownikom i klientom unikalnych wrażeń, poprzez kompleksową organizację wybranego przez Ciebie eventu. Decydując się na zorganizowanie imprezy integracyjnej w Katowicach lub okolicznych miastach, możesz zwrócić się o pomoc do firmy starStone, która specjalizuje się w realizowaniu podobnych projektów.  Do każdego klienta agencja podchodzi indywidualnie, organizując imprezy, będące nie tylko świetną okazją do zabawy, ale także wydarzeniem, które pomoże Ci osiągnąć wybrany cel.

Imprezy firmowe to świetny sposób nie tylko na bliższe poznanie współpracowników i kontrahentów, ukazanie swojej firmy w dobrym świetle, ale także zmotywowanie pracowników do wytrwałej i pełnej zaangażowania pracy. Pracownik, który jest doceniany i nagradzany, ma dobry kontakt z szefem i współpracownikami, chętniej podejmuje się wyznaczonych obowiązków. Imprezy integracyjne to świetny sposób na to, by pokazać każdej osobie, jak ważna i potrzebna jest jej praca, by pokazać, że każda jednostka jest częścią zespołu i razem pracują na sukces całej firmy. To nie tylko doskonała motywacja, ale także świetna okazja, by wyrazić swoje uznanie dla ich działań i postawy.

Odpowiednie podejście do pracowników to coś, na co uwagę zwracają również kontrahenci. Dbanie o współpracowników wiele mówi o Tobie twoim klientom i wpływa na to, jak postrzegana jest cała firma. Sprawnie zorganizowana impreza integracyjna pozytywnie wpłynie na wizerunek twojej firmy i w przyszłości będzie budzić w uczestnikach miłe wspomnienia i emocje. Dobrze kojarzona marka to fundament skutecznej promocji i marketingu. Klienci chętniej wracają do takiej firmy i polecają ją innym. Zwykła impreza firmowa może okazać się zatem świetnym posunięciem marketingowym, wystarczy, że zostanie dobrze zorganizowana i pozytywnie odebrana przez każdą ze stron.

Firma starStone zadba o to, by Twój przekaz był w pełni zrozumiały dla każdego uczestnika. Ich doświadczenie w branży eventowej przekłada się na realizowanie imprez integracyjnych wolnych od sztampy i dopracowanych w najmniejszym szczególe. Dzięki temu zafundujesz sobie i współpracownikom świetną rozrywkę oraz zadbasz o to, by Wasza dalsza współpraca przebiegała w przyjemnej atmosferze.