Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Rekordowa edycja targów INTERGASTRA w Stuttgarcie odzwierciedliła pozytywny nastrój w branży HoReCa
(2016-03-08)

 

intergastra].png

W dniach 20-24 lutego odbyła się 28. edycja jednej z największych i najważniejszych imprez wystawienniczych branży HoReCa w Europie – targów INTERGASTRA w Stuttgarcie. Tegoroczna edycja okazała się rekordowa – na powierzchni wystawienniczej 105.000 m2 zgromadziła 1.306 wystawców oraz 96.189 zwiedzających z 54 krajów, odzwierciedlając pozytywną koniunkturę, optymizm i gotowość do inwestycji branży oraz potwierdzając pozycję wiodących targów branży HoReCa w obszarze niemieckojęzycznym.

Wystawcy, wśród nich 7 firm z Polski (Bumera, Meble Pionier, Introserwis, Ridex, Mijar, Sweet World oraz Route 66 Grill), zaprezentowali bogatą ofertę wystawienniczą przeznaczoną dla branży gastronomicznej, hotelarskiej, cukierniczej, cateringowej oraz lodziarskiej. Po skończonych targach wystawców cieszyła nie tylko olbrzymia ilość gości targowych, ale również ich fachowość i gotowość do inwestycji. 79% gości potwierdziło swoje zaangażowanie w procesy decyzyjne dotyczące inwestycji w firmie. 30% odwiedzających zadeklarowało zamiar dokonania inwestycji od razu na targach, a kolejne 60% w przeciągu następnych 6 miesięcy.

Targi INTERGASTRA wykazują stałą tendencję wzrostową, z każdą kolejną edycją przyciągając coraz więcej uczestników. Odwiedzający doceniają szczególnie obszerny zakres tematyczny prezentowany przez wystawców oraz atrakcyjny program ramowy, obejmujący liczne konkursy i zawody, ciekawe dyskusje ze specjalistami i interesujące prezentacje związków branżowych. Te dwie sfery idealnie się uzupełniają, co stwarza niepowtarzalną atmosferę do rozmów i nawiązywania kontaktów handlowych. Klasyczne tematy jak technika kuchenna, artykuły spożywcze i napoje dla gastronomii oraz wyposażenie hotelowe są uzupełnione i wzbogacone przez prezentacje obejmujące inne branże: lodziarstwo (Gelatissimo), oraz cukiernictwo i kawiarstwo (3.Stuttgart CoffeeSummit) oraz całkiem nowe prezentacje poświęcone grillowaniu i gastronomii na powietrzu (BBQ &Outdoorvillage), prezentacje foodtrucków oraz specjalna powierzchnia wystawiennicza dla nowych firm w branży (Newcome). Dzięki temu targi prezentują pełen ogląd branży HoReCa.

Bogata oferta wystawiennicza zaprezentowana podczas tegorocznej edycji, była źródłem zadowolenia odwiedzających. 84% gości oceniło ją jako pełną i wystawiło targom najwyższe noty, jednocześnie 80% gości zadeklarowało od razu chęć odwiedzenia kolejnej edycji targów.

Następna edycja INTERGASTY odbędzie się w terminie3- 7 lutego 2018 w  Stuttgarcie. Dzięki otwarciu nowej hali 10 (zaplanowanym na koniec 2017 roku) powierzchnia wystawiennicza targów zostanie zwiększona do 120.000 m2.  

Więcej informacji na temat targów uzyskają Państwo w biurze Przedstawicielstwa Targów Hamburskich w Polsce

 fs.png


tel.: +48 22-620 71 98, +48 620 72 98,
E-mail: karas@eurotargi.com, kuzmiska@eurotargi.com.

Aneta Kuźmińska
Przedstawicielstwo Targów Hamburskich w Polsce