Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Wesele w plenerze, czyli jak wybrać dobry catering na wesele.
(2015-11-03)

Ślub i towarzyszące mu przyjęcie weselne to najważniejszy dzień w życiu młodej pary. Jeżeli chcesz, aby było to niezapomniane wydarzenie i planujesz zorganizować tą wyjątkową uroczystość w nietypowym miejscu, w którym trudno o dobry catering, zadbaj zawczasu także o tą kwestię.

wesele-w-plenerze.jpg

Domy weselne oraz restauracje dysponują zazwyczaj własnym zapleczem kulinarnym, dzięki czemu zapewnienie cateringu podczas uroczystości nie stanowi dla nich problemu. Jeżeli planujesz wesele w nietypowym miejscu, w którym właściciel obiektu nie posiada oferty kulinarnej, warto powierzyć catering firmie, która posiada doświadczenie w obsłudze tego rodzaju przyjęć. Zamówienie gotowych posiłków w zewnętrznej firmie  to doskonała opcja, która znacząco ułatwia organizację wesela praktycznie w każdym, wybranym przez parę młodą, miejscu.  Aby mieć pewność, że jedzenie zachwyci gości podczas wesela na leśnej polanie, w namiocie ustawionym na romantycznej łące lub w stylizowanej na nowoczesny loft hali fabrycznej, powierz zapewnienie cateringu profesjonalnej firmie, która ma doświadczenie w organizowaniu cateringu podczas imprez w nietypowych miejscach. Warto pamiętać, ze portfolio zorganizowanych wesel najlepiej świadczy o umiejętnościach w tym zakresie.

Zapewnienie smacznych i świeżych posiłków podczas wesela w nietypowym miejscu to nie lada wyzwanie kulinarne i logistyczne, dlatego warto z odpowiednim wyprzedzeniem zgłosić się do firmy cateringowej. Podczas pierwszego spotkania doradca pomoże przygotować plan uroczystości, a także ustalić menu i sposób realizacji usług. Na etapie planowania każda para młoda powinna zdecydować się na opracowanie indywidualnego menu weselnego, które będzie wyróżniało się wysoką jakością i doskonałym smakiem potraw, zarówno tych najprostszych jak i bardziej wyszukanych. Nieważne, czy chcesz, aby na stołach pojawiły się klasyczny kotlet schabowy, czy może preferujesz egzotyczne sushi: Twoje życzenia powinny zostać spełnione w tym wyjątkowym dniu. Nie bez znaczenia jest także umiejętność dopasowania menu do gustu gości weselnych, a także odnalezienie satysfakcjonującego kompromisu pomiędzy ograniczonymi możliwościami w wybranym miejscu a oczekiwaniami państwa młodych.

Catering podczas przyjęcia weselnego w plenerze to nie tylko skomponowanie wyjątkowego menu weselnego, ale także zapewnienie profesjonalnej i miłej obsługi, która zadba o odpowiedni czas podawania, temperaturę oraz świeżość serwowanych dań. Catering na przyjęciach w nietypowych miejscach musi być zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach, co pozwoli uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki w postaci zimnej zupy lub niewystarczająco schłodzonych napojów.

W tym ważnym dniu, jakim jest ślub, warto zdać się na pomoc osób, które dzięki swojemu doświadczeniu doskonale wiedzą, jak zapewnić najlepszy catering podczas wesela w plenerze lub innym, nietypowym miejscu.

Przykładową realizację wesela w plenerze możemy zobaczyć na stronie: http://gruparsvp.pl/