Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Zamów catering na konferencję i nie martw się o menu!
(2015-08-10)

Organizujesz konferencję? Zapraszasz gości zza granicy i chcesz dobrze wypaść? Wszystko masz dopięte na ostatni guzik, ale pojawia się mały problem - jedzenie. Co wybrać? Przekąski? Czy może wykwintny obiad? Znamy odpowiedź na Twoje bolączki! Wystarczy, że zwrócisz się do odpowiedniej firmy, która świadczy usługi cateringowe. Wtedy na pewno wybierzesz idealne menu na konferencję! Nie wierzysz? Przekonaj się!

 

20140925_120545-1030x773.jpg

 

Jakie są zalety z zamówienia cateringu na konferencję?
Organizując konferencję musimy pamiętać o wielu rzeczach. Główna to odpowiednie przyjęcie gości. Polacy słyną z gościnności, więc nie można zrobić odstępstwa od tej tradycji i pozostawić po sobie i swojej firmie jak najlepsze wrażenie. Jeśli organizujesz konferencję w hotelu, to zazwyczaj catering i obsługę całej imprezy masz już w cenie usługi. Jednak w innym wypadku trzeba organizować menu na konferencję we własnym zakresie. Nie wszyscy mają zmysł kulinarny lub czują się na siłach, by wybrać odpowiednie dania, które smakowałyby naszym gościom. Dlatego warto zwrócić się do firmy, by dostarczyła nam catering na konferencję. Masz mieszane uczucia? Niepotrzebnie! Poznaj zalety tego rozwiązania:

-  oszczędność czasu - możesz zająć się innymi ważnymi sprawami związanymi z organizacją konferencji;

-  obsługa imprezy - zazwyczaj w cenę cateringu jest wliczona usługa kelnerów;

- konsultacja w wyborze menu - dobre rady profesjonalisty pomogą Ci uniknąć kulinarnej “wtopy”;

-  zastawa - nie będziesz musiał się martwić o sztućce, talerze, ale też obrusy, co więcej - bardzo często firmy świadczące usługi cateringowe pomagają w wystroju sali.

Kolejny plusem jest negocjacja ceny, która jest związana z długością trwania całego wydarzenia oraz ilością zaproszonych gości.


Zorganizuj menu na konferencję według harmonogramu
Catering na konferencję należy zaplanować zgodnie z harmonogramem całej konferencji. Zatem konsultuj się z firmą świadczącą usługi cateringowe po ustaleniu całego przebiegu imprezy. Tego typu wydarzenia zazwyczaj rozpoczynają się rano, dlatego w dobrym tonie jest zaserwowanie powitalnej kawy. Ilość przerw pomiędzy panelami powinna być uzależniona od długości trwania całej konferencji. Na pewno jedna z nich będzie przerwą obiadową. Zazwyczaj lunch w cateringu na konferencje jest podawany w formie szwedzkiego stołu. Mogą tu się znaleźć różnego rodzaju sałatki, makarony, ale też lekkie dania obiadowe. Przygotowując menu na konferencje należy pamiętać o różnych upodobaniach gości. Ponad to powinna się znaleźć przynajmniej jedna potrawa wegetariańska. Istotne są przerwy kawowe. Dają one chwilę wytchnienia i pozwalają na integrację wszystkich uczestników. Oprócz kawy catering na konferencje powinien zawierać, także inne napoje - herbatę, wodę, soki. Warto, by w bufecie znalazły się słodkości, ciasta oraz owoce. Hitem wszystkich imprez, również konferencji, są  fontanny czekoladowe, które cieszą oko i podniebienie. Często konferencje kończą się kolacją. Ten poczęstunek zazwyczaj jest o wiele bardziej uroczysty. Tu ważne jest, by zadbać o miejsce oraz o to, by goście mogli swobodnie usiąść. Jeśli organizujesz kilkudniową konferencję istotne jest, by menu na wszystkie dni było ustalone odpowiednio wcześniej. Ważne jest też, by każdego dnia dania się różniły od siebie. Nie ma chyba nic gorszego niż przewidywalność. Więcej o menu na konferencję możesz przeczytać tutaj.

Jaką firmę cateringową wybrać do obsługi imprezy?
Przede wszystkim powinna być sprawdzona i mieć doświadczenie przy organizacji tego typu wydarzeń. Oczywiście jedzenie serwowane przez catering, który zamówimy na konferencję powinno być smaczne, świeże i zdrowe. Jeśli szukasz catering na konferencję w Warszawie i okolicach to mamy dla Ciebie idealną firmę - Mazowszak. Mają bogate doświadczenie w obsłudze konferencji oraz imprez firmowych. Ponad to wybór menu na konferencję będzie przyjemnością, ponieważ posiadają szeroki wachlarz dań. Ceny i oferty są zawsze indywidualne. Jeśli lubisz dobrą atmosferę, bezproblemową komunikację, klarowne ustalenia - wybierz tę firmę cateringową z Warszawy. Wtedy będziesz mieć 100% pewności, że Twoja konferencja zapadnie wszystkim na długo w pamięci. Więcej o firmie możesz przeczytać na stronie mazowszak.com.pl Od teraz organizacja konferencji będzie o wiele przyjemniejsza!