Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Smaczne jedzenie z dostawą w Warszawie
(2015-04-23)

Obecnie jak grzyby po deszczu na niemal każdej z warszawskich ulic wyrastają nowe punkty gastronomiczne oferujące jedzenie typu fast-food z dostawą na telefon. Mieszkańcy stolicy nie są na szczęście skazani wyłącznie na hamburgery i kebaby.

142905794892341900.jpg


Po zachłyśnięciu się jakiś czas temu modą na jedzenie serwowane w restauracjach i barach szybkiej obsługi wiele osób z dużą ochotą ponownie zwraca się w kierunku tradycyjnych domowych potraw. Chyba każdy pamięta z dzieciństwa ten niepowtarzalny smak i zapach ulubionego dania przygotowanego przez mamę lub babcię. To właśnie sprawia, że potrawy kuchni polskiej są ponadczasowe i zawsze będą bliskie naszemu sercu. Niestety wszechobecne szybie tempo życia powoduje, że mamy coraz mniej czasu na codzienne czynności z gotowaniem obiadu włącznie. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą firmy cateringowe proponujące swoim klientom obiady z dostawą pod wskazany adres. Ich oferty są zróżnicowane zarówno po względem zawartości serwowanego menu jak i cen. Dlatego szanując cenny czas naszych czytelników postanowiliśmy sprawdzić kilka stołecznych cateringów.

Wśród tych godnych polecenia zdecydowanie ponad przeciętność wybija się Bestseller Restauracja i Catering z Łazienkowskiej 7. W ofercie znajdziemy zarówno dania wywodzące się z kuchni polskiej jak i innych europejskich państw. Chcąc zamówić obiad mamy do wyboru zupy, dania główne mięsne i jarskie w różnych konfiguracjach. Co najważniejsze wszystko świeże i przyrządzone po domowemu. Nam szczególnie przypadł do gustu zestaw składający się z zupy pomidorowej oraz sznycla z indyka z jajkiem podany w towarzystwie ziemniaków i pomidorów z cebulką – istna uczta dla podniebienia. Natomiast osobom preferującym potrawy wegetariańskie polecamy spróbować naleśników z pieczarkami i żółtym serem lub na słodko z polskimi jabłkami i śmietaną. Bestseller posiada również specjalne menu przygotowane z myślą o przyjęciach okolicznościowych, ale ze względu na mnogość potraw nie będziemy podawać przykładów tylko odsyłamy państwa na stronę restauracji. Położenie lokalu w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich sprawia, że jest to dobre miejsce na rodzinny obiad zwieńczony spacerem po przepięknym parku.

Pamiętaj, jeżeli jesteś głodny - a nie masz czasu na gotowanie - potrzebujesz dobrego i pożywnego jedzenia z dostawą do domu, biura lub jakiegokolwiek innego miejsca w obrębie stolicy catering z Warszawskiej restauracji Bestseller jest przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.