Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Targi Gastro Arena już w kwietniu
(2015-03-30)

 

arena_rotatoro.jpg

Zbliża się I edycja Targów Gastronomicznych Gastro Arena która umożliwi wszystkim miłośnikom kuchni poznanie najnowszej oferty gastronomicznej. Wydarzenie to będzie również okazją do spotkania kulinarnych autorytetów. Podczas 3 dniowych targów odbędzie się finał konkursu „Mistrz Szkolnej Patelni” podczas którego młodzi kucharze będą rywalizować o tytuł „Mistrza”. Dużą atrakcją dla zwiedzających będą pokazy „Live Cooking”.

Targi Gastro Arena to największe wydarzenie targowe w Polsce północnej dedykowane branży HoReCa, które odbędzie się w dnach 15-17 kwietnia br. w Centrum Targowo - Konferencyjnym Expo Arena w Ostródzie. Na targach spotkają się właściciele i zarządzający restauracjami, kawiarniami, barami, klubami, firmami cateringowymi, hotelami, pensjonatami, jak również kucharze, szefowie kuchni czy bariści. Gastro Arena daje możliwości wymiany doświadczenia oraz nawiązania współpracy w branży gastronomicznej z producentami oraz dostawcami produktów spożywczych.

„Mistrz Szkolnej Patelni”
Drugiego dnia Targów Gastro Arena, tj. 16 kwietnia odbędzie się finał konkursu kulinarnego, którego tematem przewodnim będzie „Doceń swoje produkty lokalne - pomysł na kurczaka zagrodowego”. Konkurs ma na celu zachęcenie uczniów ze szkół o profilu gastronomicznym do pogłębienia zainteresowania sztuką kulinarną.

Kontakt:
Katarzyna Jaworska
Młodszy specjalista ds. marketingu
Tel: +48 691 800 539
Katarzyn.Jaworska@expoarena.pl

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są pod adresem www.gastro-arena.pl.

 

catering_rgb1.png

Patronem Medialnym Targów