Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Nowości na targach easyFairs Packaging Innovations
(2011-03-21)
Nowości na targach easyFairs Packaging Innovations

Utrzymanie dobrej pozycji w branży wymaga od przedsiębiorstw działających w niej wytężonej pracy. Ogromne pokłady wysiłku kierowane są jednak nie tylko w produkcję i promocję produktów posiadanych już w ofercie, ale przede wszystkim skupiają się na wytężonej pracy nad nowymi rozwiązaniami i technologiami. W końcu nadchodzi moment, kiedy konstruktor może zaprezentować swoje dzieło szerokiej publiczności i tym samym chociaż trochę zrewolucjonizować dotychczasowy rynek. Niewątpliwie okazją do takich prezentacji będą targi nowych rozwiązań w branży opakowań easyFairs Packaging Innovations.

inn.png

W czasie dwudniowej wystawy targowej zaprezentowanych zostanie ponad 30 innowacji, opracowanych zarówno w polskich, jak i europejskich firmach zajmujących się opakowaniami. Na stoiskach oznaczonych symbolem INNOWACJA znajdą Państwo m.in.:

- nowe wzory opakowań,
- zamknięcia z etykietą IML,
- etykiety cyfrowe oraz typu shrink sleeve i revers print,
- systemy aplikacji i zadruku etykiet,
- folie termokurczliwe,
- doypacki,
- ready melas bags,
- opakowania bio-degradowalne,
- materiały opakowaniowe o nowych właściwościach.

Szczegółowy wykaz oraz opis oraz SPIS INNOWACYJNYCH PRODUKTÓW znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.easyfairs.pl/piwarsaw

Oprócz nowości prezentowanych w ramach Programu INNOWACJA na targach easyFairs Packaging Innovations czekają na Państwa także rozwiązania z zakresu etykietowania i kodowania - skupione w strefie LABBELING oraz technologie i produkty związane z pakowaniem i konfekcjonowaniem reprezentowane przez strefę CO-PACKAGING. Ciekawym uzupełnieniem wystawy targowej będą liczne prezentacje przygotowane przez najlepszych specjalistów w ramach warsztatów learnShops.

Wszystkich z Państwa, którym nie są obojętne nowości i innowacje pojawiające się w branży opakowań, zapraszamy na targi easyfairs Packaging Innovations, które odbędą się

23 marca 2011 r. (środa) w godzinach od 10:00 do 17:00
24 marca 2011 r. (czwartek) w godzinach od 10:00 do 16:00
w Hali Expo XXI w Warszawie, ul. Prądzyńskiego 12/14.

Wstęp na targi jest BEZPŁATNY, wystarczy tylko dokonać wcześniejszej REJESTRACJI.

Targi easyFairs Packaging Innovations - świetny sposób na poszerzenie wiedzy o rynku opakowań!


easyfairs.jpg

easyFairs Poland
tel. (+48) 12 651 95 20
fax: (+48) 12 651 95 22
e-mail: Poland@easyfairs.com
www.easyfairs.pl