Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Catering Strzecha Polska
Catering Strzecha Polska
Strzecha Polska istnieje na rynku gastronomicznym już 10 lat. Posiadając sieć restauracji jesteśmy jednocześnie operatorem cateringowym obsługującym klientów z całego Śląska.
Nasze doświadczenia, profesjonalny personel oraz najwyższej jakości sprzęt, pozwoliły nam zaproponować kompleksową obsługę gastronomiczną, obejmującą bankiety, szkolenia, spotkania biznesowe, imprezy okolicznościowe i plenerowo-grillowe, przyjęcia domowe, wesela, obiady pracownicze oraz stałe dostawy posiłków dla firm oraz odbiorców indywidualnych.
Smaczna, dobra jakościowo i zdrowa żywność to nasze największe atuty.
Nasza oferta cateringowa jest kompleksowa. Gwarantujemy Państwu pełną obsługę kelnerską, dekoracje stołów i wnętrz, pełną zastawę a nawet oprawę muzyczną Państwa imprezy. Dysponujemy niezbędnym zapleczem i profesjonalnym zespołem pracowników, co pozwala nam na zorganizowanie każdego przyjęcia.
Wykorzystujemy wyłącznie najświeższe surowce, a nasze tradycyjne potrawy zadowolą najbardziej wymagające gusta i smaki.
Zarówno w restauracjach, jak i cateringu stosujemy najwyższe europejskie systemy jakości (HACCP, GMP, GHP ). W trosce o naszych Klientów współpracujemy z najlepszymi dostawcami komponentów i surowców jak i sprzętu gastronomicznego.
Zapraszamy do naszych restauracji, a przekonają się Państwo, że nasi kucharze potrafią zapewnić wyjątkowe wrażenia smakowe także na Państwa imprezie.

Strona internetowa:www.strzechapolska.pl
Wizytówka:www.strzechafirmycateringowe.cateringwpolsce.pl
Adres e-mail:catering@strzechapolska.pl
Telefon:Koordynator cateringu – tel.605-305-962
Ulica:Pułaskiego 60
Kod i miasto:40-001 Katowice
Województwo:Śląskie
Dodatkowe zdjęcia