Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Catering BAF
Catering BAF
Firma „Catering BAF” istnieje na rynku już od 1992 roku. Głównym profilem naszej działalności jest wytwarzanie oraz serwowanie Państwu produktów najwyższej jakości.
Jedną gałęzi naszej działalności jest serwowanie dań w naszym lokalu „Paragraf 51” mieszczącym się w Pajęcznie przy ulicy Kilińskiego 14. Można tutaj zjeść coś z dań obiadowych, pizzę oraz smaczne przekąski, wszystko przyrządzone z produktów najwyższej jakości. Oprócz posiłków można się tu również uraczyć doskonałym piwem marki Lech, różnymi drinkami oraz innymi napojami niekoniecznie alkoholowymi. Realizujemy tu także zamówienia złożone telefonicznie pod numerem (34) 311 16 07.
Rozwój firmy, na który kładziemy szczególny nacisk,  pozwala nam zapewnić Państwu profesjonalny catering. Wszystkie nasze potrawy przyrządzane są z naturalnych produktów i tradycyjnymi metodami tuż przed podaniem. Najwyższa jakość, wyśmienity smak i profesjonalna obsługa to dla nas podstawa w kontakcie z klientem Ponieważ każdy klient jest dla nas wyjątkowy, staramy się, aby organizowane przez nas imprezy miały również taki charakter. Jesteśmy przygotowani na zorganizowanie dowolnego przyjęcia w każdych warunkach. Catering to nasza specjalność.
Przygotujemy Państwu najlepsze potrawy na dowolne przyjęcie organizowane u nas w lokalu, bądź w dowolnym wskazanym przez Państwa miejscu.  Zapewniamy właściwy dobór dań i przekąsek do Państwa gustu i portfela, jednakże ostateczną decyzję przy wyborze cateringu pozostawiamy naszym klientom. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Organizujemy wesela, komunie, bankiety okolicznościowe, stypy itp. Nie ma dla nas znaczenia, w jakim miejscu będą Państwo chcieli zorganizować swoje przyjęcie. Dzięki naszemu profesjonalnemu cateringowi zaoszczędzą  Państwo mnóstwo cennego czasu, który mogą Państwo poświęcić swoim gościom. Nasza szeroka oferta wynika z ogromnego doświadczenia, jakie nabyliśmy oferując catering już od kilkunastu lat. Nasi zadowoleni klienci wracają, ponieważ przekonali się, że warto.
Nie tworzymy zapasów. Ty zamawiasz, my zaczynamy produkcję, wszystkie przekąski i przystawki są świeże.
Mamy w swojej ofercie również coś dla firm. Przygotowujemy posiłki regeneracyjne oraz obiady dla wielu firm pracujących w naszym regionie, ilość pracowników nie jest dla nas problemem. Szczegóły na stronie dla firm,
Potencjał naszej firmy pozwala nam również na pełną organizację imprez plenerowych dla szerokiego odbiorcy takich jak koncerty, festyny, itp. Zapewniamy na nich profesjonalny catering. Jesteśmy także w stanie zorganizować scenę, artystów oraz wesołe miasteczko i wiele innych atrakcji.
Strona internetowa:www.cateringbaf.pl
Wizytówka:www.baf.cateringwpolsce.pl
Adres e-mail:cateringbaf@cateringbaf.pl
Telefon:tel. (34) 311 16 07
Ulica:Kilińskiego 14
Kod i miasto:98-330 Pajęczno
Województwo:Lubuskie